Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/23/1510
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

min. 6 miesięcy doświadczenia

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadcznie na stanowisku mechanika samochodowego

Mechanik

Emtor Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę na stanowisko technika wózków...

Mechanik samochodów ciężarowych

Naprawa samochodów ciężarowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik Wymagania inne: