Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Operator-mechanik wyciągarki szybowcowej
Miejsce pracy: Turbia
Numer: StPr/24/0280
OBOWIĄZKI:
wg. stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Turbia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub doświadczenie...

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub doświadczenie...

Mechanik pojazdów samochodowych

Naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...