Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Lubenia
Numer: StPr/24/1036
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie i kontrola obiegu dokumentów, podział korespondencji.Obsługa urządzeń komputera, w tym mpakietu MS Office, telefonu służbowego, drukarki, zniszczarki.Przyjmowanie interesantów, kierowanie ich do odpowiedniego pracownika i udzielanie im informacji, wydawanie towarów.Sporządzanie różnego rodzaje pism, raportów i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych, kserowanie oraz skanowanie.Prowadzenie kalendarza, nadzorowanie termionów.Bieżąca współpraca z pozostałymi komurkami organizacyjnymi i wykonywanie zadań zleconych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

umiejętnośc obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych, lomunikatywność kultura osobista, dopuszczalna osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności miejsce odbywania stażu Siedliska 439 B, 36-042 Lubenia Via Signi sp. z o.o. sp. k.

Miejsce pracy:

Lubenia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie