Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gniewczyna Łańcucka
Numer: StPr/24/0656
OBOWIĄZKI:
Zamawianie towarów, wykładanie na półki, sprzedaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży

Miejsce pracy:

Gniewczyna Łańcucka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godziny odbywania stażu: od poniedziałku do soboty w godz.: I...

Sprzedawca w branży spożywczej

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godziny odbywania stażu: od poniedziałku do piątku: I zm. 6:00...

Sprzedawca

przyjmowanie dostaw towaru oraz sprawdzanie pod kątem zgodności z dokumentami, wykładanie towaru na regały sklepowe, obsługa klienta sklepu spożywczo-przemysłowego, dbanie...